Jestem absolwentką dwóch uczelni. Studia I stopnia, z tytułem zawodowym, ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, natomiast tytuł magistra uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

W zawodzie fizjoterapeuty studia do dopiero początek-baza do dalszej edukacji, dlatego już w trakcie studiów ukończyłam kurs dynamicznego plastrowania (Kinesiology Taping). Podczas studiów pracowałam w sklepie zaopatrzenia ortopedycznego, co dało mi szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie doboru ortez i sprzętu pomocniczego. W trakcie urlopu macierzyńskiego zdecydowałam, że zajmę się terapią dzieci. W tym celu podjęłam studia podyplomowe w dziedzinie neurorozwojowej terapii dzieci oraz ukończyłam kurs PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation).

Dla mnie rehabilitacja dzieci polega nie tylko na pracy z dzieckiem lecz także na edukacji rodziców w zakresie prawidłowej pielęgnacji. Warto zauważyć iż sama zabawa i opieka nad dzieckiem w domu może być terapią. Poprzez prawidłową pielęgnację i zabawę możemy uniknąć wielu problemów dotyczących rozwoju dzieci i ich postawy. Zapraszam do wspólnej pracy dla dobra najmłodszych.